Наповнювач для подушок з швидкою доставкою по Україні

Холофайбер

Холофайбер до 1 кг

Холофайбер 1-5 кг

Холофайбер більше 5кг

Крихта поролону

Крихта поролону до 1 кг

Крихта поролону 1-5 кг

Крихта поролону 5-10 кг

Наповнювач для крісел-подушок

Гранули пінополістиролу

Гранула 30 літрів

Гранула 50 літрів

Гранула 100 літрів

Гранула 200 літрів

Гранула 300 літрів

Гранула 500 літрів

Гранула 2-4 мм

Завжди в наявності

Швидка відправка

Оплата при отриманні

Без попередньої оплати

Якість сну і тривалість відпочинку знаходять своє пряме відображення на самопочутті людини, його здоров'ї і запасах енергії. Проблема якісного сну вирішується за допомогою кількох дій. Перше - це правильна температура і вологість повітря в приміщенні. Друге - це підбір правильного матраца. І третє, не менш важливе, - це вибрати наповнювач для подушки. Другорядним завданням є підбір постільної білизни.

Який наповнювач для подушок краще вибрати?

Який наповнювач для подушок купити, отримавши при цьому здоровий сон? Сьогодні найпоширенішими наповнювачем вважаються такі матеріали:

холофайбер;
пінополістирол;
штучний лебединий пух


В якості наповнювача також використовується цілий ряд натуральних речовин: верблюжа і овеча шерсть, кінське волосся, гречка, бамбук і перо. Фахівці у сфері охорони здоров'я схиляються до того, що дані матеріали не дуже практичні і не є повністю безпечними для повсякденного застосування. Натуральний наповнювач легко вбирає запахи і вологу, піддаючись впливу і розмноженню шкідливих мікроорганізмів, кліщів і цвілі. Це може стати причиною алергії. Тому натуральні матеріали не варто приймати до розгляду, як практичний і довговічний варіант.

Наповнювач для подушок кульки купити.

Пінополістирол

Холофайбер для подушок купити

Холофайбер

Наповнювач для подушок купити Київ

Штучний лебединий пух

Холофайбер складається з маленьких повітряних подушок, які утворюються з волокон поліестеру, з'єднаних у своєрідні спіралі.

Переваги:

екологічно безпечний;
відновлює форму після стиснення;
не викликає алергію;
пропускає повітря;
не вбирає запахи і вологу;
не горить;
безшумний при стисненні

Недоліки:

більш висока ціна, ніж на інші синтетичні матеріали.

Купити холофайбер для подушок - це значить отримати довговічний і надійний виріб, який збереже сон і здоров'я.

Пінополістирол являє собою дрібні кульки з полістиролу, які утворюються шляхом спінювання. Переваги кульок для подушок з пінополістиролу:

набувають форму тіла;
забезпечують підтримку форми тіла для вагітних при використанні ростових подушок;
екологічно безпечні;
гіпоалергенні;;
не пружині, мають розсипчасту структуру.

Недоліки:

злегка шарудить при стисненні.

Лебединий пух складається з поліефірних волокон, закручених в кульки і оброблених силіконом. Кульки переплітаються між собою, створюючи пружну, м'яку і ніжну структуру.

Переваги:

не викликає алергії;
інертний до сторонніх запахів;
добре піддається пранню;
тривалий термін служби;
повторює форму голови і шиї.

Недоліки:

не підходить людям з рясним потовиділенням;
електризується.
поступається ортопедичним властивостям пінополістиролу і холофайберу.

Вибираємо наповнювач для різних типів подушок

У господарстві застосовуються три види подушок:

декоративні;
масажні;
для сну і відпочинку.

Декоративні подушки служать виключно для прикраси інтер'єру і, як правило, не підходять для сну. Головними критеріями при виборі наповнювача для диванних подушок є його практичність (можливість прання), екологічність (не повинен викликати алергію) і властивість зберігати форму (після стиснення або моделювання). Для цих цілей підійдуть синтетичні матеріали - холофайбер або синтетичний пух, як кращі варіанти наповнювача для меблевих подушок.

Масажні подушки використовуються нерегулярно, тому зношуються менше. Використовуються для масажу шиї, голови та спини. Їх часто наповнюють натуральними матеріалами, наприклад, гречаного лушпинням або крупою. Подушки для сну і відпочинку повинні вирішувати дві основні задачі: бути зручними і підтримувати природну форму хребта. З цими завданнями чудово справляється холофайбер і пінополістирол. Лебединий пух створює ефект м'якості і "легкості", але не відповідає всім строгим ортопедичним канонам.

Для ростових подушок, які так люблять вагітні жінки, найчастіше застосовується пінополістирол, тому що рівномірно підтримує все тіло під час сну. Це кращий на ринку наповнювач для подушок для вагітних. Наповнювач для дитячої подушки повинен бути також гіпоалергенним і мати ортопедичний ефект, тому що організм дитини,яка росте, потребує правильної підтримки хребта під час сну.

Скільки наповнювача потрібно для подушки?

Скільки потрібно холофайберу або інших матеріалів для подушки? Для початку необхідно визначити розміри подушки. Для виробу зі стандартними розмірами 50х70 необхідно 500-600 м холофайберу. Силіконовий наповнювач для подушок вимагає приблизно такого ж обсягу для набивання однієї стандартної подушки. Таким чином, на кожні 100 квадратних сантиметрів подушки використовується близько 14-17 грамів наповнювача.


Де купити наповнювач для подушки в Україні і Києві

У нашому магазині ви можете купити наповнювач для диванних, ростових, повсякденних і дитячих подушок.
Оплатити і купити наповнювач для подушок можна за допомогою декількох платіжних способів:

розрахунковий рахунок;
картка Приватбанку;
при отриманні.

У нашому магазині можна купити наповнювач для подушок оптом і в роздріб. Для оптових замовлень діє система вигідного співробітництва. Купити наповнювач для подушок в Києві можна з доставкою, як в межах міста, так і по Україні. Наповнювач для подушок купити можна, залишивши заявку на сайті, зателефонувавши або звернувшись до онлайн-консультанта.

Ми рекомендуємо

Питання та відгуки