Наповнювач для іграшок з швидкою доставкою по Україні

Холофайбер

Холофайбер до 1 кг

Холофайбер 1-5 кг

Холофайбер більше 5кг

Крихта поролону

Крихта поролону до 1 кг

Крихта поролону 1-5 кг

Крихта поролону 5-10 кг

Гранули пінополістиролу

Гранула 30 літрів

Гранула 50 літрів

Гранула 100 літрів

Гранула 200 літрів

Гранула 300 літрів

Гранула 500 літрів

Гранула 2-4 мм

Завжди в наявності

Швидка відправка

Оплата при отриманні

Без попередньої оплати

Сучасний ринок дитячих іграшок - це не що інше, як широке розмаїття продукції, яка відрізняється одна від одної за ціною, типом, різновидами і т.п. Основою для м'якої іграшки є якісний наповнювач, який необхідно вміти правильно вибрати. Саме ця складова дитячої забави визначає її безпеку, термін придатності і якість. Сьогодні ми розповімо про те, який наповнювач для м'яких іграшок буде найбільш практичним, нешкідливим і довговічним.

Який наповнювач для іграшок краще вибрати?

Холофайбер відноситься до поліефірних волокон, які останнім часом активно використовують виробники м'яких іграшок. Уся справа в тому, що цей наповнювач є гіпоалергенним і практичним. Холофайбер має цілу переваг:

Матеріал, який не здатний викликати алергічні реакції;
Є гігієнічним наповнювачем, так як не вбирає в себе вологу і запахи;
Завдяки додатковій силіконізації, мають м'яку і пружну структуру. Холофайбер активно використовується як наповнювач для плюшевих іграшок;
Не деформується.


Синтепон для іграшок використовують набагато рідше, ніж холофайбер. Вся справа в тому, що синтепон скріплюється за допомогою клею та інших засобів. Так, він може не тільки викликати алергію у дітей, але дуже швидко розпадатися. Тому даний наповнювач не практичний.

Кульки для наповнення іграшок

Пінополістирол

Купити холофайбер для іграшок.

Холофайбер

Синтепон для іграшок купити Київ

Синтепон

Гранулят для іграшок купити України

Гранулят

Наповнювачем для іграшок антистрес є пінополістирол. Цей наповнювач має вигляд невеликих по 1-2 мм кульок, які активно використовують, як наповнювач для іграшок. Екологічно чистий матеріал, володіє підвищеною щільністю, що дозволяє зберігати зовнішній вигляд виробу навіть після численного прання. Кульки для наповнення іграшок добре заспокоюють у стресових ситуаціях.

Наповнювач для іграшок гранулят використовується для важкості і стійкості виробів. Цей тип матеріалу може бути виготовлений, як зі скла, металу, так і пінопласту. Купити холофайбер і пінополістирол для іграшок - це вигідне і найоптимальніше рішення для виробників. Причому ці матеріали не мають недоліків.

Де купити наповнювач для іграшок в Україні та Києві.

Інтернет-магазин "Promopuff" реалізує тільки високоякісний наповнювач для іграшок за доступною ціною. Холофайбер і пінополістирол - профільна продукція магазину. Тут є можливість купити наповнювач для іграшок оптом і в роздріб.

Замовити товар можна декількома способами:
Зателефонувавши за вказаним на сайті номером телефону;
Залишити заявку на сайті, з вами зв'яжуться через деякий час;
Оформити замовлення за допомогою онлайн-консультанта.

Переваги співпраці з інтернет-магазином "Promopuff"
Оплата здійснюється будь-яким зручним способом (100% на картку ПриватБанку, розрахунковий рахунок або при отриманні товару);
Доставка продукції (за рахунок покупця) по всій території України: "Укрпошта", "Нова пошта", "Інтайм";
Тільки якісний товар за доступною ціною.

Ми рекомендуємо

Питання та відгуки