UA RU

+38 (067) 539-32-22

+38 (050) 489-32-22


UA RU

+38 (067) 539-32-22

+38 (050) 489-32-22

Добрий день, мене звуть Павло, прізвище моє Тесса. Я директор компанії PromoZP, яка більше восьми років успішно займається друком на текстилі, виготовленням тенто-каркасної продукції і корпоративних сувенірів. І якщо дуже чесно - то:
- Ні, ми не займаємося виготовленням безкаркасних меблів сто мільйонів років!
- Та ні, ми не виробляємо найдешевші крісла-мішки і не використовуємо найдешевші тканини!
- І ще одне "ні", ми не розраховуємо кількість гранул в кожному кріслі за допомогою надсучасних комп'ютерних програм).

Перше безкаркасне крісло було виготовлено в грудні 2014 року. Причиною тому стало придбання через інтернет крісла-груші, особисто для себе. Але, дивлячись на нього, мене здолал смуток, придбання не виправдала моїх сподівань. Загалом, довелося зробити самому. Маючи власну виробничу базу і багаторічний досвід пошиття різних текстильних виробів оптом — це було зовсім не складно, і вийшло в рази краще.

Потім такі крісла захотіли собі співробітники, друзі, партнери, знайомі, їх знайомі і т.п., і довелося розгортати виробництво). Але головною умовою залишилося те, що кожне крісло, пуф або диван має бути най-най, кожне, як для себе. Так і пішло, в кожен виріб ми вкладаємо душу, і кожний по-своєму унікальний, з кожним новим - наступне стає ще краще. Пропонуючи безкаркасні меблі, можна сміливо сказати: "Зроблено в Україні!".
Так і вийшло ... Наша нова торгова марка "PromoPUFF" - меблі від душі!