Наповнювач для крісел-мішків з швидкою доставкою по Україні

Гранули пінополістиролу

Гранула 30 літрів

Гранула 50 літрів

Гранула 100 літрів

Гранула 200 літрів

Гранула 300 літрів

Гранула 500 літрів

Холофайбер

Холофайбер до 1 кг

Холофайбер 1-5 кг

Холофайбер більше 5кг

Крихта поролону

Крихта поролону до 1 кг

Крихта поролону 1-5 кг

Крихта поролону 5-10 кг

Гранула 2-4 мм

Завжди в наявності

Швидка відправка

Оплата при отриманні

Без попередньої оплати

Наповнювач для безкаркасних меблів - секрети правильного вибору

Вибір наповнювача для крісла-мішка з першого погляду може здатися досить простою справою. Але насправді є безліч нюансів, на які варто звернути увагу. В Україні для набивання крісел-мішків використовують в основному гранульований пінополістирол і різні пом'якшувальні добавки. Для початку невелика довідка з Вікіпедії:

"Пінополістирол є газонаповнений матеріал, що отримується з полістиролу і його похідних. Звичайна технологія отримання пінополістиролу пов'язана з початковим заповненням гранул стиролу газом, який розчиняють в полімерній масі. Надалі проводиться нагрів маси парою. В процесі цього відбувається багаторазове збільшення вихідних гранул в обсязі, поки вони не займають всю блок-форму і не спікається між собою."

Пінополістирол використовується для утеплення, при будівництві, виробництві одноразового посуду, дитячих іграшок і безкаркасних меблів.

Який наповнювач краще вибрати

Для наповнення крісел-мішків можна використовувати два види гранул:

1. Первинний пінополістирол - гранули ідеальної круглої форми, який отримують шляхом спінювання паром полістиролу;
2. Вторинний пінополістирол "Вторинний", який отримують шляхом переробки бракованих виробів з пінопласту і т.і. Форма округлості гранул порушена.

"Вторинний" пінополістирол категорично не підходить для наповнення крісел, так як він дуже швидко деформується і подрібнюється.

Кульки первинного полістиролу бувають різного діаметру. Для набивання меблів зазвичай використовують кульки розміром від 2 до 6 мм. Розглянемо переваги і недоліки пінополістиролу в залежності від розміру кульки.

Чим наповнити крісло-мішок.

Гранули діаметром 5-6 мм.


Переваги такого наповнювача:Головним плюсом є низька ціна;

Доступність - купити кульки для крісла-мішка такого розміру можна в будь-якому будівельному магазині;

Кульки такого розміру м'якші, ніж менші аналоги.


Недоліки:


Гранули розміром 5-6 мм мають низьку насипну щільність не більше 8 кг/м3;

Ступінь усадки може становити від початкового об'єму до 4-5 разів;

Будівельний пінополістирол може видавати неприємне звукове шарудіння;

Недорогі марки пінополістиролу можуть мати неприємний запах;

Кульки діаметром 2 - 4 мм.


При виробництві безкаркасних меблів TM "PromoPuff" ми використовуємо спеціальний наповнювач, який має такі переваги:


Висока насипна щільність - до 12 кг/м3;

Низький ступінь усадки, який не перевищує 50% від початкового розміру;

Відсутність сторонніх запахів;

Відсутність сторонніх подразнюючих звуків при використанні;


Недоліки:


Більш висока вартість у порівнянні з кульками 5 - 6 мм.
Більш висока вартість у порівнянні з кульками 5 - 6 мм. Найкращим варіантом наповнювача для крісел "Груш", "М'ячів" та інших моделей крісел є кульки пінополістиролу діаметром не більше 4 мм. Вони довше служать, не мають сторонніх запахів і звуків. І найголовніше в довгостроковій перспективі економічно вигідніше, так як вам доведеться рідше докуповувати наповнювач для свого крісла.

Який пом'якшувальний наповнювач можна використовувати для крісел-мішків

Безкаркасне крісло-мішок, наповнений тільки гранулою, добре приймає форму, але прийнявши на себе повне навантаження від Вашого тіла, стає досить жорстким. Тому, щоб уникнути такого ефекту, в наповнювач додають пом'якшувальну добавку. Для цього використовують крихту поролону або холофайбер.

Наповнювач для пуфа-мішка.

Крихта поролонова

Наповнювач для безкаркасних меблів Харків.

Холофайбер

Головною перевагою поролону є низька вартість матеріалу і доступність. Головним недоліком є старіння матеріалу і перетворення з часом в труху і пил. Тому ми не додаємо поролон в наші вироби.

Для набивання крісел TM "PromoPuff" ми використовуємо тільки гранульований синтепух (або холофайбер). Холофайбер - це нетканий синтетичний матеріал, який використовують для набивання подушок, верхнього зимового одягу.


Головні переваги холофайбера:


Матеріал гіпоалергенний, вологостійкий, не утворює пил;

Добре пропускає повітря;

Матеріал пружний, після деформації повертається до первозданного вигляду;

Не вбирає сторонні запахи;

Довговічний.


Завдяки своїй структурі холофайбер обволікає кульки пінополістиролу. Таким чином знижується ступінь і швидкість усадки. Сидіти в меблях з комбінованим наповнювачем набагато м'якше і комфортніше.

Єдиним недоліком холофайбера є його ціна. Він значно дорожче поролону. Але за всіма іншими своїми характеристиками він набагато кращий і прослужить вам довше.

Як наповнити крісло-мішок в домашніх умовах.

Для того, щоб набити крісло-мішок самому, вам буде потрібен наповнювач, антистатик, дві пари вільних рук і гарний настрій. Найкраще безкаркасні меблі наповнювати в приміщеннях з мінімальною кількістю меблів, без килимів, дітей та домашніх тварин.

А щоб довго не пояснювати весь процес, ми спеціально зняли короткий відеоролик, який ви зможете побачити нижче.


Де купити наповнювач для крісла-мішка в Києві і Україні

Купити кульки пінополістиролу досить просто. Його можна придбати практично в кожному великому будівельному магазині. Тільки там ви зможете знайти саме будівельний полістирол, який, швидше за все, буде мати гранулу розміром 5 - 6 мм і більше. А також неприємний запах, звукове шарудіння при використанні. І, звичайно ж, він дуже швидко деформується.

Купити якісний спеціальний наповнювач для крісел-мішків ви можете на нашому сайті.

По-перше, у нас ви можете замовити гранули з гарантованим розміром 2 - 4 мм. Наш наповнювач не має запаху і не шарудить при використанні.

По-друге, ви можете замовити комбінований наповнювач з додаванням холофайберу, або можете купити окремо холофайбер.

По-третє, ми допоможемо вам визначитися з потрібною кількістю наповнювача. Для цього досить розповісти, якого розміру у вас крісло, або надіслати фотографії меблів нам на пошту.

По-четверте, ваше замовлення буде відправлене в найкоротші терміни. Зазвичай відправка здійснюється протягом 24 годин з моменту замовлення. По-п'яте, ви можете оплатити замовлення зручним для вас способом. При отриманні, на картку ПриватБанка або за розрахунковим рахунком.

Ви можете замовити будь-який обсяг наповнювача від 30 літрів. Для оптових клієнтів діє спеціальна ціна.

Ми надійно запакуємо замовлення і відправимо компанією "Укрпошта", "Нова Пошта" або "Інтайм". Доставка в Київ, Харків, Одесу, Дніпро та інші обласні центри здійснюється протягом 1-3 днів. В інші міста України протягом 3-5 днів.

Ми рекомендуємо

Питання та відгуки