UA RU

+38 (067) 539-32-22

+38 (050) 489-32-22


UA RU

+38 (067) 539-32-22

+38 (050) 489-32-22

Заборона розповсюдження

Якщо Ви побачили серед нашої продукції те, що може якимось чином дискредитувати нашу державу, її службовців або громадян - Ви можете надіслати нам Офіційне прохання* (у вільній формі) прибрати цю продукцію з вільного продажу, та запропонувати умови для надання такої продукції клієнтам (наприклад то офіційний запит або дозвіл від установи, або, можливо, за наявності посвідчення, що доводить безпосереднє відношення особи до організації).

*Офіційне прохання повинно мати у собі повні дані установи або реквізити компанії, особа, яка подає запит - документи, які підтверджують належність до установи або компанії із зазначеною посадою, для розуміння компетенції в прийнятті рішень.

Ми залюбки приймемо цей запит та обов‘язково розглянемо Ваші рекомендації.

Якщо Ви знайшли на нашому сайті зображення захищені авторським правом, чи ті, на які накладено заборону на розповсюдження будь ласка надайте нам інформацію про автора або відомості про заборону розповсюдження зображення.

Заходи по припиненню розповсюдження такої продукції, або її вільного продажу, будуть вжиті негайно після підтвердження наданої інформації.

Написати нам на e-mail:

sale@promopuff.com.ua

або заповніть форму